top of page

Etkinlik Alanları

80 m² ve 150 m²'lik alanlarımızı farklı etkinlikler için düzenleyebiliyoruz. İsterseniz konser düzenleyin isterseniz eğitim planlayın. İsterseniz fuaye alanında cafelokal ayrıcalığyla catering ile bayi toplantılarınızı yapın. Fotoğraf, video ve podcast çekimleriniz için düzenleyebilir atölye çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Eğitim Salonu

1200TL'den başlayan fiyatlarla

24 kişiye kadar masalı oturma düzeninde isterseniz eğitimlerinizi düzenleyin isterseniz sınavlarınızı gerçekleştirin.

Seminer

1200TL'den başlayan fiyatlarla

50 kişiye kadar serbest oturma düzeninde isterseniz eğitimlerinizi düzenleyin isterseniz sınavlarınızı gerçekleştirin.

Atölye

300 TL'den başlayan fiyatlarla

Atölye alanlarımızı ihtiyacınız doğrultusunda düzenliyoruz. İsterseniz birleşik isterseniz ayrı ayrı düzenlediğimiz masalarda atölyelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yoga.Dans

600TL'den başlayan fiyatlarla

80 m²'lik çok amaçlı salonda doğal havalandırma ve yüksek kapasiteli klima ile dans derslerinizi organize edebilirsiniz. Bunun yanında mat pilates ve yoga dersleriniz için düzenli ya da tek seferlik kiralamalar yapabilirsiniz. 

Fotoğraf Stüdyosu

400TL'den başlayan fiyatlarla

İsterseniz ürün çekimleri yapabilir ya da kendi dijital kanalınız için video çekimleri yapıp kayıt alabilirsiniz

Performans

1200 TL'den başlayan fiyatlarla

Oda konseri, teatral dans performansları, çocuk tiyatroları gibi bir çok sosyo kültürel etkinlinlere ev sahipli yapıyoruz.  

Film Günleri

1200TL'den başlayan fiyatlarla

 Wifii bağlantılı Full HD projeksiyon, home theater ses sistemi, doğal havalandırma ve kontrollü akustik perdeler ile dilediğiniz filmi izleyebilir, izletebilirsiniz. 

Ürün Standı

---

Yerel üretici ve tasarımcıların ürünlerini sergilediğimiz bölümümüzde sen de yer alabilir, ürünlerini lokal kullanıcıları ile buluşturabilirsin.

Koşullar için hemen iletişime geç.

Sergi

---

Kendi çalışmalarınızı / eserlerinizi sergileyecek alana mı ihtiyacınız var? Lokal'in modern ve yenilikçi alanlarında herkese açık sergiler düzenleyebilirsiniz. 

Özel Günler

---

Özel günleriniz için düzenlemeler yapabiliriz. İsterseniz doğumgünü isterseniz özel buluşmalar ve tadımlar.

Lansman

---

Prestijli ve yenilikçi bir alanda marka ve ürün tanıtımı, bayii buluşması gibi markanıza vizyon katacak günler planlayabilirsiniz. Özel catering hizmetimizle birlikte markanızı daha kaliteli ve modern bir çizgide anlatabilir yeni müşteriler kazanaiblirsiniz.

Servisler

Bir çok etkinliğe ev sahipliği yapabiliriz.

Hızlı İnternet

Çay & Kahve

Yazı Tahtası

Akıllı TV

Full HD Projeksiyon

Catering

Bizimle görüşme planla.

Kurucumuz ve eş-direktörümüz Elif ile 15 dakikalık bir görüşme talep edin. Bu 15 dakikalık görüşmede kendisine çözümlerimiz, etkinliklerimiz, alanlarımız, hizmetlerimiz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Kiralık Atölye
bottom of page