top of page

Bültenimize katılın.

Etkinlikler, indirimler ve üyeliklerimizden haberdar olmak için bültenimize kaydolun.

Kurucu Ortaklar

Mimarlık ve tasarım stüdyosu tarafından yürütülen Lokal'in kurucu ortakları, kendi tecrübe ve bilgi birikimlerini birleştirerek yaratıcı bir çalışma alanı oluşturmuşlardır.

Lokal'in oluşumunda tasarım, iş geliştirme ve yönetim desteği veren Mutlu aynı zamanda mimarlık ve tasarım stüdyosunun da kurucusudur.

Mutlu Güngör

Kurucu Ortak

Kurumsal etkinlik organizasyonu deneyimini Lokal'le bütünleştiren Elif, yönetim, iş akış performanslarını yürütmektedir.

Elif Güngör

Kurucu Ortak

Fethiye hızlı internet, uygun fiyata sanal ofis

Uzaktan çalışanları başarı yolculuklarında desteklemek ve iş bağlantıları kurmalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Biz, uzaktan çalışanlar, girişimciler, serbest çalışanlar, startuplar ve şirketler için topluluk odaklı, esnek bir ortak çalışma alanıyız. Üyeler ve iş sahipleri arasında iş birliğini teşvik eden bir aracı olarak hizmet veriyoruz. Yenilikçi ve destekleyici kültürümüzle, yerel iş, tasarım ve teknoloji sahnesinde etki yaratmak ve üye sayımızı artırmak istiyoruz.

Değerlerimiz, yarattığımız her şeye yansır.

Biz, yaratıcı, maceraperest, bağımsız ve ileri düşünen bireyler tarafından güçlendiriliyoruz. Sosyal, eğlenceli ve konforlu bir çalışma ve iş yapma ortamı sunuyoruz. Vizyonumuz ve enerjimiz, yaşadığımız küçük Ege/Akdeniz kıyı kasabasını dönüştürmektedir.

Fethiye hızlı internet, uygun fiyata sanal ofis

İnsan merkezli

Biz empatik bir yaklaşıma sahibiz, insanların ihtiyaçlarını ve duygularını değerli buluyoruz. Müşterilerimizin mutlu, motive olmuş ve rahat hissetmelerini sağlayacak bir deneyim sunuyoruz.

Tasarım değeri

Üyelerimiz ve ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarına göre düşünülmüş bir çalışma ve yaşam alanı hayal ettik ve tasarladık. Onların stressiz, yaratıcı ve modern hissedebilecekleri basit ve modern bir ortamı tasarlamak önemliydi.

Lokal ve global

Yerele değer katıyoruz ve bireyleri ihtiyaç duydukları çalışma ortamı ve bağlantılarla destekliyoruz. Aynı zamanda küresel olarak hareket etmek istiyoruz, en son trendleri takip ediyor, dünyanın sorunlarıyla ilgileniyoruz.

Sosyal Alan

Topluluklar oluşturarak insanları bir araya getiriyoruz. Birbirimizi destekleyerek yerel iş ve kültüre ilham veriyoruz.

İnovasyon

İnovasyon ve yaratıcılığı destekliyoruz. Üyelerimiz için işbirliğini ve inovasyonu teşvik eden bir ortak çalışma alanı sağlamaya inanıyoruz.

Yaratıcı Mekan

Benzer düşünen bireyler için bir yaratıcı merkez olmaktan gurur duyuyoruz. Yaratıcılığı, üretkenliği ve inovasyonu teşvik eden bir işbirliği alanı sunuyoruz. Yaratıcılar, girişimciler ve yenilikçiler topluluğumuza katılın ve Lokal'i tercih edilen çalışma alanınız yapın.

bottom of page