top of page

Toplantı Odaları

2 kişiden 24 kişiye kadar farklı özellik ve tasarımlarda toplantı odası ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İsterseniz toplantı yapabilir isterseniz ekip çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 1 saatten günlüğe ya da uzun soluklu kiralamalar yapabilirsiniz. 

Likya

400TL'den başlayan fiyatlarla

Toplantı ve ekip çalışmalarına uygun 6 kişi kapasiteli odada 55inch akıllı TV, duvar boyunca yazı tahtası bulunmaktadır. Gün ışığı ile doğal havalandırma olan odada isterseniz video kayıtlarınızı da yapabilirsiniz.

Tlos

600TL'den başlayan fiyatlarla

Toplantı, ekip çalışması ya da eğitimler için düzenlenen Tlos 12 kişi kapasitelidir. Wifi bağlantılı Full HD projeksiyon, Home Theater ses sistemi, doğal havalandırma ve kontrollü akustik perdeler ile istediğiniz çalışmaları yapabilirsiniz. Talep edildiği zaman cafelokal ayrıcalığıyla catering hizmeti sunuyoruz.

Telmessos

1000 TL'den başlayan fiyatlarla

Toplantı, ekip çalışması ya da eğitimler için düzenlenen Telmessos 24 kişi kapasitelidir. Wifi bağlantılı Full HD projeksiyon, Home Theater ses sistemi, doğal havalandırma ve kontrollü akustik perdeler ile istediğiniz çalışmaları yapabilirsiniz. Talep edildiği zaman cafelokal ayrıcalığıyla catering hizmeti sunuyoruz.

Sessiz Kabin

200TL'den başlayan fiyatlarla

Doğal havalandırma ile maksimum 2 kişinin kullanabileceği, akustik paneller yardımı ile ses izolasyonu sağlanmış odalarda online görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Günde maksimum 2 saat kiralama yapılmaktadır.

Servisler

Toplantıdayken ihtiyacın olan her şeyi düşündük.

Hızlı İnternet

Çay & Kahve

Yazı Tahtası

Akıllı TV

Full HD Projeksiyon

Catering

Bizimle görüşme planla.

Kurucumuz ve eş-direktörümüz Elif ile 15 dakikalık bir görüşme talep edin. Bu 15 dakikalık görüşmede kendisine çözümlerimiz, etkinliklerimiz, alanlarımız, hizmetlerimiz hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Fethiye hızlı internet, uygun fiyata sanal ofis
bottom of page